sq

Video Galeria

#NgaTerreni 3

Raporto korrupsionin!

LIVE Q&A me Shpend Ahmetin

LIVE Q&A me Arban Abrashin

Publikimi i raportit: ”Iniciativa për Integritet në Sistemin e Drejtësisë”

Vota Ime: Pyet deputetin

Takim: KOMISIONET PARLAMENTARE KËRKOJNË NGA QEVERIA PLATFORMËN E RE TE DIALOGUT DHE LLOGARIDHËNIE NGA PRESIDENTI

Tryezë: “Çfarë presim nga faza e re e dialogut Kosovë-Serbi”

Tryezë: KUSHTET DHE KONSENSUSI I ALBIN KURTIT PËR DIALOGUN ME SERBINË